Gönül Dağı fanı.
Not: En çokta Elken😊
Son Paylaşımlar
 • Elken sahneleri herzamanki gibi yine az ve güzeldi. Kenan'ın Elif'i kızdırmak için ikide bir "Karıcım" demesi, Döndü ve Muammer'e biz o işi hallettik bile deyince Elif'in tepkisi ve Kenan öksürdüğünde Elif'in intikam alır gibi sırtına vurması (bence) bölümün en komik sahnesiydi 😂
  (Not: Video kapağına koyacak başka fotoğraf bulamadım bunla idare edeceğiz artık🙂)
  Elken sahneleri herzamanki gibi yine az ve güzeldi. Kenan'ın Elif'i kızdırmak için ikide bir "Karıcım" demesi, Döndü ve Muammer'e biz o işi hallettik bile deyince Elif'in tepkisi ve Kenan öksürdüğünde Elif'in intikam alır gibi sırtına vurması (bence) bölümün en komik sahnesiydi 😂 (Not: Video kapağına koyacak başka fotoğraf bulamadım bunla idare edeceğiz artık🙂)
  4
  0 0 Yorum 1 paylaşım
 • Eleştirilere Asram'dan başlayım dedim. Asram konusunda Münir çok ileri gitti. Her ne olursa olsun babası bile olsa Asuman'ın telefonunu kapatmaya hakkı yoktu(Özellikle Ramazan arayınca).Ayrıca Asuman Ramazan'ı sorunca aramadı sormadı dedi. Ramazan hastaneye gelince Asuman'a söylemeye bile tenezzül etmeyip Asuman seninle konuşmak istemiyor dememeliydi. İnşallah Asuman Münir'in bütün bu yaptıklarını öğrenirde babasına haddini bildirir.
  Eleştirilere Asram'dan başlayım dedim. Asram konusunda Münir çok ileri gitti. Her ne olursa olsun babası bile olsa Asuman'ın telefonunu kapatmaya hakkı yoktu(Özellikle Ramazan arayınca).Ayrıca Asuman Ramazan'ı sorunca aramadı sormadı dedi. Ramazan hastaneye gelince Asuman'a söylemeye bile tenezzül etmeyip Asuman seninle konuşmak istemiyor dememeliydi. İnşallah Asuman Münir'in bütün bu yaptıklarını öğrenirde babasına haddini bildirir.
  4
  0 Yorum 0 paylaşım
 • Sonunda. İnşallah senarist bu sahneye müzik koymamıştır😊 Şahsen ben bu senaristlerden herşeyi beklerim 😂
  Sonunda. İnşallah senarist bu sahneye müzik koymamıştır😊 Şahsen ben bu senaristlerden herşeyi beklerim 😂
  7
  2 Yorum 0 paylaşım
 • 2. Fragman geldiii. Elken nikahını bu bölüm göreceğiz çok şükür. Kenan'ın bağırması ve Elif'in susturmaya çalışması ve Kenan'ın hala susmaması çok komikti😂
  2. Fragman geldiii. Elken nikahını bu bölüm göreceğiz çok şükür. Kenan'ın bağırması ve Elif'in susturmaya çalışması ve Kenan'ın hala susmaması çok komikti😂
  4
  4 2 Yorum 0 paylaşım
 • 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.
  14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.
  5
  0 Yorum 0 paylaşım
 • Asram çiftine gelince, Ramazan sonuna kadar haklıydı. Ne kadarda olsa Münir'in Ramazan'a söylemesi gerekirdi. Ramazan hep Asuman'ın kalbi kırılmasın diye haklı olduğu halde Asuman'dan özür diledi. Bence bu sefer Asuman Ramazan'dan özür dilemeli.
  Asram çiftine gelince, Ramazan sonuna kadar haklıydı. Ne kadarda olsa Münir'in Ramazan'a söylemesi gerekirdi. Ramazan hep Asuman'ın kalbi kırılmasın diye haklı olduğu halde Asuman'dan özür diledi. Bence bu sefer Asuman Ramazan'dan özür dilemeli.
  2
  1 Yorum 0 paylaşım
 • O kadar Elken nikah fotoğrafları paylaştılar ama Selma öğretmenin hikayesi nedeniyle göstermediler. (Selma Öğretmeni seviyorum yanlış anlaşılmasın lütfen🙂) Zaten bölüm 23:45 te Bitiyor. en azından bölümü iki dakika uzatıp o aradada Elken'in nikahını gösterebilirlerdi. Elken'e çok büyük bir haksızlık yapılıyor gerçekten Çok büyük.
  O kadar Elken nikah fotoğrafları paylaştılar ama Selma öğretmenin hikayesi nedeniyle göstermediler. (Selma Öğretmeni seviyorum yanlış anlaşılmasın lütfen🙂) Zaten bölüm 23:45 te Bitiyor. en azından bölümü iki dakika uzatıp o aradada Elken'in nikahını gösterebilirlerdi. Elken'e çok büyük bir haksızlık yapılıyor gerçekten Çok büyük.
  2
  2 Yorum 0 paylaşım
 • Birisi:Elken evleniyor ne hissediyorsun?
  Ben :
  Birisi:Elken evleniyor ne hissediyorsun? Ben :
  2
  4 0 Yorum 0 paylaşım
 • Bugün Günlerden Elken 🌸🥰
  Bugün Günlerden Elken 🌸🥰
  3
  7 0 Yorum 0 paylaşım
 • Nikahı kıyılmış😍Arkadaki bavula bakılırsa nikahtan sonra balayına gitmişler🌸Canım çiftim🌸🥰Elif'e bir elbise giydirme zahmetinde bulunsalar daha güzel olurdu ama neyse bunada şükür.
  Nikahı kıyılmış😍Arkadaki bavula bakılırsa nikahtan sonra balayına gitmişler🌸Canım çiftim🌸🥰Elif'e bir elbise giydirme zahmetinde bulunsalar daha güzel olurdu ama neyse bunada şükür.
  4
  2 Yorum 0 paylaşım
Daha fazla